Lampy podtynkowe

Projektanci, którzy przedstawiają nam koncepcje mieszkania często zadają nam wiele pytań. Oprócz podstawowych kwestii dotyczących koloru farby, materiału na wykończenie podłogi, czy dodatków ważne dla nich jest również oświetlenie. Oprócz jej położenia istotną informacją jest również rodzaj lampy, którą chcemy zamontować w mieszkaniu.

Można zastanowić się nad natynkowym lub podtynkowym oświetleniem. Obydwa rodzaje źródła światła można stosować zarówno w wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Światło ukryte w ścianie Większość z nas, myśląc o oświetleniu, skupia się głównie na jego funkcjonalności, intensywności, a także energooszczędności.

A może w niektórych pomieszczeniach warto uzyskać swego rodzaju magię? Dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu możemy stworzyć niepowtarzalny klimat. Interesujące w tej tematyce są lampy podtynkowe. Dzięki oprawom podtynkowym możemy uzyskać intensywne światło, które „wydobywa” się z wnętrza ściany czy sufitu.

Na rynku istnieje wiele lamp, dostępnych w różnym kolorze, o różnym kształcie czy formie. Każdy znajdzie coś dla siebie… Właściwości i detale Wśród lamp podtynkowych wyróżniamy oświetlenie ścienne, podłogowe, a także sufitowe. Są one dobrą propozycją do stosowania w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, a także w miejscach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

Ich montaż możliwy jest w takich miejscach jak kuchnia, łazienka czy toaleta. Wszystko to za sprawą wysokiego stopnia szczelności. Forma i kształt opraw podtynkowych zależy od upodobań klienta i od stylu, w którym urządza wnętrze.

Dzięki wielu wariantom stylistycznym oraz solidnemu wykonaniu zakup lamp podtynkowych będzie właściwą decyzją. .

Close